Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

S kým skončí odkopnutá Faltýnová? Máme pro ni 5 ideálních adeptů do postele

S kým skončí odkopnutá Faltýnová? Máme pro ni 5 ideálních adeptů do postele
Zdroj: herminapress.cz, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie

Momentálně šíleně smutná večírková princezna Petra Faltýnová (36) zůstala po Karlovarském filmovém festivalu opuštěná Moderátor rádia Evropa 2 Leoš Mareš (38) ji prý definitivně opustil. I když se Petra s Leošem během svého randění dokázali rozejít, zase sejít a to všechno možná i několikrát, tentokrát to vypadá, že se návrat nekoná. Faltýnová odjela z Varů s oteklými víčky, ale tipujeme, že dlouho sama nezůstane.

Kdo by pro divošku, která ráda cestuje za hranice všedních dnů a užívá života naplno, byl ideálním partnerem/partnerkou alespoň na přechodnou dobu?

1. Michal Penk (46)

Bývalý bouřlivák, kterému pěveckou kariéru přerušila touha poznávat zakázané věci, se sice vrátil do normálu, ale v paktu s Faltýnovou by se jistě nenudil.

2. Sámer Issa (28)

Kolem zpěváka se roky motají nějaké dívky, ale nikdy žádná není pořádná ofiko přítelkyně, což občas v českém šoubyznysu zavdává k drbům o tom, jak to Sámer vlastně má Po boku s Faltýnovou by se všechny tyhle klevety pěkně rozplynuly.

3. Tereza Pergnerová (40)

Známá moderátorka reality show VyVolení se se svým partnerem Jiřím Chlebečkem také několikrát rozešla a zase dala dohromady, ta by určitě Petru dokázala v těžkých chvílích utěšit, nakonec žena ženě rozumí nejlépe.

4. Lo Hrůzová

Čerstvá ovečka v českém šoubyznysu Lenka Lo Hrůzová, která zvítězila v Hlasu ČeskoSlovenska a která má za sebou těžkou minulost, se ještě moc nevyzná, jak to v našem rybníčku chodí, a Petra by jí mohla dělat zdatnou průvodkyni.

5. Simon Štekl

Manžel, i když už jen na papíře, byl první porozchodovou útěchou Faltýnové a je dost možné, že vzhledem k tomu, že spolu oba mají dceru, zkusí to spolu znovu.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy