Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

S kým má nejlepší sex muž ve znamení Vodnáře? Přečtěte si jeho partnerský a erotický horoskop!

S kým má nejlepší sex muž ve znamení Vodnáře? Přečtěte si jeho partnerský a erotický horoskop!
Zdroj: Profimedia.cz

V našem astrologickém seriálu o tom, jak si mezi sebou ve vztahu rozumí jednotlivá znamení, jsme již probrali Berana, Beranku, Býka, Býčici, Blížence, Blíženkyni, Raka, Račici, Lva, Lvici, muže Pannu, ženu Pannu, muže Váhu, ženu Váhu, Štíra, Štírku, Střelce, Střelkyni, Kozoroha a Kozorožku Dneska se podíváme na muže narozeného ve Vodnáři.

Pojďme si nejprve říct, jaký Vodnář je?

Idealista a intelektuál. Je otevřený, tolerantní, štědrý, obětavý, aktivní, vynalézavý a zvídavý. Disponuje výtečnými komunikačními dovednostmi a skvělou intuicí.

Muž narozený ve znamení Vodnáře je spontánní a nekonvenční. Vždy vás překvapí svými originálními nápady. Je velice společenský. Miluje svobodu a nezávislost. Omezování a manipulaci doslova nesnáší.

Je také nevyzpytatelný a pokrytecký. Něco jiného říká a něco jiného dělá. Moralizuje. Je tvrdohlavý, neústupný a často chodí pozdě. Nerad ukazuje své emoce, citové projevy považuje za slabost.

Vodnář nepatří mezi největší romantiky. Vztah staví na přátelství. Kamarádi jsou pro něj mnohdy přednější než láska a rodina. Do manželství se nehrne zrovna rychle. Obvykle nebývá žárlivý.

V sexu je pro něj podstatné duševní splynutí s partnerkou. Zpočátku je zdrženlivý. Miluje něžnosti a dlouhé předehry. Je přizpůsobivý a rád experimentuje. Chce vyzkoušet všechno, čím lze sex okořenit.

Erotogenní zóny? Kotníky a lýtka.

On Vodnář + ona Beranka

Žena ve znamení Berana nechápe, jak muž ve Vodnáři přemýšlí. On se nejednou směje, když je nešťastný a pláče ve šťastných chvílích. To ona nepochopí. Vodnář se rád druží a má hromadu známých, což žárlivé Berance vadí. Oba jsou výbušní. Tento vztah vyžaduje hodně kompromisů. Na sexu musí také popracovat. Iniciativní je zkraje ona, Vodnář se ale rád něčemu novému přiučí.

On Vodnář + ona Býčice

Žena v Býku a muž narozený ve Vodnáři toho nemají moc společného. Tohle bude výzva. Ona má ráda svůj klídek a pohodlí, on vyhledává zábavu a vzrušení. Vodnář se snadno přizpůsobí změnám, zato ona změny nesnáší. V posteli to není úplně ideální. Býčice je při milování smyslná a vášnivá, on se oddává svým fantaziím. Vodnář se musí dost snažit, aby porozuměl tomu, co ona chce.

On Vodnář + ona Blíženkyně

Partnerská shoda. Muž ve znamení Vodnáře umí ženu v Blížencích pochopit jako málokdo. Oba jsou nezávislí, nezodpovědní a také nedochvilní. Vodnář dokonce ustojí její potřebu flirtování. Ale pozor! Sám není vždycky nejvěrnější a navíc se neumí omluvit. Sex nemají na prvním místě. Užívají si ho, pochopitelně, ale mnohem důležitější je pro ně to, jak výborně si vyhovují po stránce duševní.

On Vodnář + ona Račice

Žena narozená v Raku mu dopřává tolik pozornosti a péče, až to hraničí s omezováním, což muž ve Vodnáři opravdu nesnese. Vadí mu i její náladovost. Vztah ustojí, jen když mu Račice dopřeje volnost a smíří se s tím, že finanční stabilitu od něj očekávat nemůže. Oba rádi cestují a hodně se spolu nasmějí, nuda jim rozhodně nehrozí. V sexu je to vynikající. Jejich intimní život je naprosto jedinečný.

On Vodnář + ona Lvice

Neuvěřitelná přitažlivost. Co chybí jednomu, druhý má za oba. Muž ve Vodnáři má potíže vyjadřovat své city na rovinu a Lvice lichotky slyšet potřebuje. Jestli si ji Vodnář chce udržet, musí se to naučit. Sexuální život je skvělý. Žena ve znamení Lva se mu dokáže při milování oddat. On ani netušil, kolik něhy a lásky k ní může pocítit. Nesmí ale zapomínat, že jenom úžasný sex pro vztah stačit nebude.

On Vodnář + ona Panna

Muž narozený ve Vodnáři zbožňuje, jak se o něj žena v Panně stará. Neměl by zneužívat toho, že když ona něco slíbí, za každou cenu to také dodrží. Extravagantní Vodnář se nemusí obávat, že by ho chtěla zastínit. Neměl by si z ní věčně utahovat. Rádi spolu sní, nudit se ti dva nebudou. Po intimní stránce si rozumí dokonale. Vědí, co má ten druhý rád. Jejich sex je vášnivý a umí si ho i zpestřit.

On Vodnář + ona Váha

Pro muže ve znamení Vodnáře je ona nejpůvabnější žena, jakou kdy viděl. Ona obdivuje jeho inteligenci. Mají toho hodně společného. Žena ve Vahách by měla přijmout, že velet musí on. Pokud je přesvědčený o své pravdě, necouvne ani o krok. Vodnář ji respektuje a bere jako sobě rovnou. Někdy se mu zdá nevšímavá. V sexu panuje neskutečný soulad, jak po stránce fyzické, tak po té duševní.

On Vodnář + ona Štírka

Žena narozená ve Štíru a muž ve Vodnáři potřebují dostatek svobody. Oba se chtějí realizovat. Ona je nepředvídatelná a on má nečekané situace rád. Ona by měla krotit svou podezřívavost a žárlivost. Když ji Vodnář zradí, může se připravit na pomstu. Na sex se dívají jinak. On se jím především baví. Štírka milování vnímá jako něco smysluplného. Časem však jejich emoce a vášeň narostou.

On Vodnář + ona Střelkyně

Ženu ve znamení Střelce okouzlí muž ve Vodnáři zejména svou originálností. Jemu imponuje její upřímnost a otevřenost. Líbí se mu, že je sama sebou a na nic si nehraje. Oba jsou komunikativní a pořád si mají o čem povídat. K tomu se ve svých názorech shodnou. V sexu ji Vodnář stále něčím překvapuje a ona mu to velice ráda oplácí. Milování je vášnivé i hravé, jejich souhra je dokonalá.

On Vodnář + ona Kozorožka

Muž narozený ve Vodnáři je nekonvenční. Neřeší, co si o něm druzí myslí. Žena v Kozorohu naopak vyžaduje respekt. On ví, jak vnést do jejího života vzrušení. Oba jsou ctižádostiví. Kozorožka je praktická a zodpovědná, snílka Vodnáře drží při zemi. Co jednomu chybí, to ten druhý doplní. Pozor jen, aby jeho přílišná přátelskost nevyvolala její žárlení. Sex vnímají hlavně jako fyzickou potřebu.

On Vodnář + ona Vodnářka

Spřízněné duše. Muž a žena ve znamení Vodnáře si jsou podobní. Jejich vztah bude plný nejrůznějších překvapení a dobrodružství. Oba mají mnoho přátel, s nimiž tráví svůj volný čas. Měli by ho trávit i spolu, aby se neodcizili. Potíže způsobuje, jak jsou tvrdohlaví a neústupní. Dokud Vodnáři nepotkají toho pravého, jsou přelétaví. Sexuální život je fantastický. Jejich milování bývá harmonické.

On Vodnář + ona Ryba

Kompatibilita mezi ženou narozenou v Rybách a mužem ve Vodnáři je perfektní. Ona je jemná a něžná. On je muž, kterého potřebuje – ochránce a vůdce. Problémy přináší jeho výbušná povaha a její citlivost a zranitelnost. Rádi spolu diskutují. Žena v Rybách toleruje jeho originální chování. Sehraní jsou po stránce mentální i fyzické. V intimní sféře je to úžasné, přitahují se neuvěřitelně.

Denní a erotické horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu jsou k přečtení tady

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy