Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

S gayem nechtěl jít nikdo na ples. Jeho kámoš pak ale udělal něco, na co by většina z homofobních Čecháčků neměla nikdy koule!

Takové věci se asi opravdu můžou stát jen v Americe.
Zdroj: twitter.com
Kamarádská dvojice z Las Vegas přepsala dějiny maturitních večírků. Přečtěte si příběh, který konečně zní jako z civilizovaného světa roku 2015.

Maturitní ples je pro mladého Američana skoro tou největší událostí v jeho životě, ale to jsme vám už určitě říkali. Když proto Anthony Martinez z lasvegaské střední nemohl najít nikoho, kdo by s ním osudného večera vytvořil pár, není divu, že z toho byl značně skleslý.

„Nechci s vámi chodit, jenom hledám někoho, kdo se mnou půjde na ples. Vždycky pomáhám s organizováním tanců, takže by bylo pěkné, kdyby mě někdo o jeden z nich teď i požádal,“ žadonil na svém Twitteru.

Zapomněli jsme zmínit ještě jeden podstatný detail, který okruh jeho možných protějšků dost ztenčoval – Anthony totiž není na holky.

Pak se ale stalo něco neskutečného, na co – sáhněte si, pánové, do svědomí – by většina z vás neměla nikdy odvahu. Na ples ho pozval jeho kamarád Jacob. Heterosexuál jako poleno, mimochodem. A to před celou školou v podobě obřího nápisu!

„Všiml jsem si, jak můj nejlepší kámoš Anthony hledá na Twitteru partnera. A uvědomil jsem si, jak moc skvělý kluk to je a že si zaslouží, aby s ním někdo šel,“ okomentoval později svou volbu.

Takovému přístupu tleskáme a oběma středoškolákům přejeme, ať se jejich velký večer opravdu vydaří. Je úlevné vidět, že se i v naší homofobní společnosti najdou podobné světlé výjimky, které kašlou na předsudky a maloměšťáckou omezenost a dobře chápou, co za rok už máme.

Související články

Další články