Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rytmus se od španělského brouzdaliště tvrdě opřel do bulváru! Na Facebook vyvěsil krutopřísný vzkaz!

Rytmus s Darou trtkají vo Španielsku u bazénu a žuvajů…
+ Další fotografie

Rapper Rytmus (37) si možná trošku neuváženě přisadil v kauze falešného rozchodu s Darou, který za asistence eXtra.cz a spolupracovníků obou umělců párek předvedl v rámci reklamní kampaně na žvýkačky Orbit.

Vrbovský každopádně tvrdí, že rozchod v žádném případě nepotvrdil a pouze si společně s Darou oba vypnuli telefon. Zbytek obstaral náš web a Dařin management.

Od španělského bazénu, kde páreček spokojeně žvýká a pracuje na miminku, poslal rapper svým fans tento vzkaz:

"Kríza? Ďalšia??? Máme zo zdroja? Sám v Barcelone? Dôležitejšia je práca ako Dara? Rozchod nás dvoch?? Slovo rozchod je len klúčovým slovom v kampani na Orbitky. Pozdravujeme vás z Barcelony, zažívame najšťastnejšie obdobie. To isté prajeme aj vám.

PS: To že o tom všetky média, vrátane tých najserioznejších informovali ako o zaručenej správe bez overenia jej pravdivosti iba potvrdzuje ako robia z ludí ovce…

PS2: Vetu „Áno, rozišli sme sa“ som nikomu nepovedal, je to intriga jak víno."

Z jeho tvrzení vyplývá, že Blesku zřejmě rozchod potvrdil někdo, kdo se za Rytmuse jen vydával, v podezření by se tak mohl ocitnout Sagvan Tofi, syn Lucie Bílé Filípek a také moderátor TV Nova Rey Koranteng, nic konkrétního se ale neví.

Krom toho, že Rytmus s Darou možná trošku přehnaně trollují naštvané bulvární novináře, Orbit musel za tohle vysolit pořádnou raketu a kontroverzní páreček je zamilovaný více než kdy předtím.

Mohlo by vás zajímat

Další články