Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Rychtáře nadobro vyhnali z Ivetina (†48) domu v Uhříněvsi! Kam teď odešel?

Josef Rychtář musel opustit dům v Uhříněvsi.
+ Další fotografie

Ještě před pár dny to vypadalo, že zůstane Josef Rychtář (56) v domě Ivety Bartošové (†48) ještě pěkně dlouho, jenže dnes se všechno změnilo. Vdovec musel dnes předat od domu klíče a přestěhovat se jinam.

I když to vypadá jako hurá akce, která byla ušita na nic netušícího Rychtáře, opuštění domu bylo už předem dohodnuté. „Předání domu bylo s právní stranou Artura dlouho dohodnuté, probíhalo řízení, takže se nestalo nic, o čem bych nevěděl,“ uvedl pro eXtra.cz Rychtář, který teď obývá domek v Říčanech, v němž má sídlo jeho firma a kde na společném pozemku bydlí v rodinném domě jeho exmanželka Darina, s níž nemá zrovna dobré vztahy, a syn Jan.

Klíče od domu v Uhříněvsi si dnes převzal Arturův právní zástupce, jeho starší bratr Jiří Štaidl, který je právník. Informace o případném stěhování Rychtář do médií nevykřikoval, třeba server Super.cz se o všem dozvěděl prý od kamarádky Vlaďky Šulekové, která včera byla spolu s Vlaďkou u Rychtáře doma. Je dost zvláštní, že nám ale paní Šuleková dopoledne volala s informací, že včera večer byla v Uhříněvsi dojednávat případný byznys s Rychtářem (chtějí zajišťovat vystoupení italských umělců u nás, asi ve spolupráci s Martuccim?!!!) a nemluvila o nikom jiném, kdo by měl být s ní. I samotný Rychtář nám potvrdil návštěvu Šulekové, ale nikdo jiný prý s nimi nebyl. Že by Vlaďka hned zatepla donášela médiím? Tomu se nám nechce věřit.

Mohlo by vás zajímat

Další články