Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rychtář zuří kvůli Shimiho posmrtné písni Ivety: Řekl nám tajemství, které v sobě ukrývá!

Rychtář tvrdí, že Šimek měl song v šuplíku čtyři roky.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 2 fotografie

Josef Rychtář (56), vdovec po zesnulé zpěvačce Ivetě Bartošové (48), se hodně zlobí na hudebníka Jarka Šimka aka Shimiho, kterého prý měl vždycky rád.

Už, zdá se, nemá. Ze židle ho nadzvedlo uvedení singlu Chci s tebou vzlétnout, ke kterému prý nemá autorská práva: „Ivetka na tom se Šimkem pracovala koncem roku 2010, ale nezdál se jí konec, trvala na tom, že se musí přezpívat, ale k tomu pak nedošlo, ona pracovala s kapelou a kontakty s Šimkem utlumila. On to pak vydal a stáhnul, ví, že nemá souhlas Ivety jako výkonného umělce,“ říká Rychtář s tím, že mu nejde o zisk, ale o to, že Šimek věc vydal bez souhlasu Ivety a bez vyčkání na dědické řízení, ve kterém zdědí rozhodovací pravomoc syn Bartošové Artur, kterému bude v říjnu osmnáct let.

„Říkal jsem, že by měl počkat do dědického řízení, že údajný ústní souhlas neplatí a od Ivety jej stejně nemá, varoval jsem ho, že se obrátím na soud. Nevím, připadá mi to, jako by na Ivetě chtěl vydělávat, je to nemravné,“ uzavírá vdovec, kterému Shimi oponuje tím, že souhlas Ivety má a CD s inkriminovaným singlem se od včerejška prodává právě proto, aby se přestalo psát o skandálech kolem Ivety a konečně jí byl složen hold jako zpěvačce!

Související články

Další články