Josef Rychtář (56) má buď privátní harém plný kurtizán a rodinných známých, se kterými chce mít dítě, nebo mu jdou po krku šílenci, jejichž touhu po slávě chytře zneužívají některá média.

Klasickou ukázkou je kvartální placená společnice Jana Podlešáková, která se mu v létě vetřela do přízně a dnes tvrdí, že je Rychtář stalker, se kterým měla špatný sex, a bude ho žalovat za obtěžování, což je všecko pěkné, kdyby to byla schopná nějak doložit a přitom se ještě nechovala jako duševně nemocná, pološílená a všehoschopná fanynka a nevyjadřovala se do médií jako pako po předávkování LSD.

„Jestli mi nedá pokoj, tak na něj podám žalobu. Prostě ho nechci ani potkávat. A to se stěhuju do Uhříněvsi, budu bydlet blízko domu, kde byla Iveta. A klidně ať mě přijde navštívit do nemocnice v Podolí, kde pracuju jako uklízečka," sdělila budoucí (to je náhoda, co?) sousedka obyvatel slavného Ivetina domu redakci internetového portálu Super.cz, který se specializuje na problematiku potírání nevyvážené publicistiky a skryté reklamy v médiích a v kauze Džambulka je považován za jakýsi rozhodčí soud, jehož tvrzení se v branži stávají okamžitě zákonem.

Zatímco uklízející kurtizána zmateně posílá vzkazy přes média Rychtářovi, o kterém nechce mluvit, a stěhuje se vedle člověka, který ji obtěžuje a kterého chce žalovat za stalking, Rychtář, který není žádný svatoušek, je poměrně věcný: „Moje blbost, že jsem si ji pustil domů, netušil jsem, co je zač, vetřela se a já ji brzy odkázal do patřičných mezí s tím, že nestojím, aby mě dál otravovala. Po čase ji bohužel pustil pod pergolu na zahradu Standa a potkala se tam s mojí exmanželkou, která ji vyhodila, to je k mému obtěžování vše,“ tvrdí Josef, který následně dodal něco k obtěžování, které předváděla uklízečka-rajda jemu: „Mám od ní v telefonu několik set esemesek, podívejte se. Řádově jich bude ke čtyřem stovkám, ať si každý udělá z jejího vyjádření a chování obrázek sám. Nespal jsem s ní a považuji ji za bláznivku, která to nemá v hlavě v pořádku,“ dodal a předložil nám korespondenci, která působí poněkud jednostranným dojmem na to, že podle Podlešákové je obtěžovanou ona.

Rychtář se včera v pořadu Prásk! TV Nova vyjádřil i k informaci Super.cz, který na základě tvrzení Podlešákové uvedl, že má poměr, a dokonce čeká dítě s pohlednou blondýnkou a kamarádkou své sestry Denisou, se kterou byl nedávno na hřbitově: „Je neuvěřitelné, co jsou novináři schopní v bulváru předložit veřejnosti. Ta slečna je kamarádka a přítelkyně naší rodiny, má tři děti a skvělého manžela, ne opravdu s ní dítě nečekám!“

Samozřejmě to mohou být vše lži a u Josefa si v ložnici podávají dveře sexuchtiví přátelé jeho rodiny a nymfomanky z řad uklízeček, ale zatím nikdo nepřinesl relevantní důkaz, který by vyvrátil to, co národem nenáviděný vdovec po Džambulce říká celou dobu: „V mém životě další žena není, dali jsme si s Ivetou slib a já ho držím. S nikým nespím, přišel jsem o milovanou bytost, opravdu nemám na nějaké vztahy pomyšlení, tak to je, co si myslí veřejnost na základě nechutností, které dnes a denně předvádí bulvár, je věc jiná. Nevím o ženě, která by se měla dnes nebo v blízké budoucnosti pohybovat po mém boku, tak to je, ať vypráví do bulváru, kdo chce, co chce!“