Složitá testamentová kauza Ivety Bartošové nabírá na obrátkách!

Hrabě Domenico Martucci (37) v noci tasil v italské knihovně objevenou původní závěť zpěvačky Ivety Bartošové, respektive úřední zápisy o její existenci a vzkázal Josefu Rychtářovi (56), že by ho zajímalo, proč se nevystěhuje.

Ten ale drží proti bývalému příteli své zesnulé ženy v rukou všechny trumfy a údajnou italskou závěť, kterou měla zpěvačka tajně sepsat loni během legendární Tour de Italia, nebere vážně, naopak v rukou má zjevně platný testament, ze kterého vám eXtra.cz přinese před třetí hodinou odpoledne fragmenty jako důkaz její existence.

V listopadu u pražské notářky potvrzená pozdější závěť je zásadním argumentem, Rychtář se jí ale paradoxně neohání při odpovědi na otázku, kterou mu v noci položil hrabě i část veřejnosti, totiž proč setrvává v Uhříněvsi: „Proč pan Rychtář ještě bydlí v domě?“ ptal se Martucci prostřednictvím médií i sociální sítě a Rychtář, který se v posledních dnech až na výjimky straní médií, dnes ráno poskytl eXtra vyjádření.

Rychtář, který vnímá otázku svého setrvání v domě Ivety jako jednu z nejčastějších v diskuzích na internetu, vzkazuje: „V domě zůstávám z více důvodů. Jednak mě nikdo nevyzval, že si jej nárokuje a mám se vystěhovat, mám strach, že ho někdo vykrade, a v neposlední řadě se musím postarat o Ivetina zvířátka, která tu po ní zůstala,“ říká v vdovec, který má na starosti péči o kocoura Ťupíka a fenku Gejšu.

Na italskou závěť, kterou dnes žije tištěný bulvár a kterou prý Bartošová tajně sepsala, když byla v Itálii zcela bez dokladů a schovala ji prý tajně v knihovně na zámku u matky Martucciho, dá Rychtář odpověď dnes odpoledne v podobě jasného důkazu, že skutečně existuje, který v redakci zpracováváme a přineseme v 15 hodin.

Vlastníte také nějakou závěť Ivety Bartošové? Našli jste v knihovně další úřední nebo Ivetou tajně sepsaný dokument? Ozvěte se nám na redakce@extra.cz.