Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Rychtář perlil v živém vstupu Novy: Diváky držel jako rukojmí, útočil na média a přidal story o konzervě!

Rychtář perlil v živém vstupu Novy: Diváky držel jako rukojmí, útočil na média a přidal story o konzervě!
Zdroj: Novaplus.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie

Vdovec roku Josef Rychtář (56) včera řádil v živém vstupu TV Nova.

Redaktorka Prásku Gabriela Mikešová chtěla divákům zprostředkovat dojmy národního otloukánka po stěhování z Uhříněvsi a dočkala se víc než dost. Rychtář zodpověděl tři dotazy, povyprávěl dramatický příběh o tom, jak přes nové zámky na domě dokázal vylákat kocourka, vysvětlil, proč si odnesl i Ivetiny boty a šaty, a pak to přišlo.

Z dotazu na údajné nové děvče Rychtář volně přešel k obžalobě médií, která tvrdila, že podle údajů, které údajně unikly z pravé pitevní zprávy zpěvačky, byla pod vlivem snad všech látek, které existují.

"Rád bych vás využil, prostřednictvím této televize bych chtěl vzkázat všem médiím,... aby se omluvila za ty lži, které uvedla o mé zesnulé ženě... Nebyla pod vlivem návykových látek ani alkoholu, neměla cirhózu jater, jak se psalo podle údajné pitevní zprávy… Já mám černé na bílém od vyšetřovatelů, že Ivetka, že ona tam šla při plném vědomí…"

Zásadní informace, která zazněla poprvé, nebyla to jediné, co čerstvě přestěhovaný vdovec ozřejmil, každopádně zatím se nikdo neomluvil, nálož proseb o odpuštění přijde zřejmě dnes…

Další perly ze včerejšího Rychtářova živého vstupu:

Oblečení jsem si skutečně vzal… Nechci, aby tuto konfekci ještě kdokoli na světě nosil!

Oblečení zůstane v krabicích a jediné, co mohu sdělit všem, co se o to zajímají, že jsem ochoten ho buď věnovat muzeu, věnovat nebo zapůjčit, nikoliv, aby ho někdo nosil.

(Na otázku, co udělá s urnou) Já bych řekl bez komentáře, ale abych to doplnil, byla to moje žena, a dokud budu žít, bude moje žena se mnou.

Žádnou přítelkyni jsem nehledal, nehledám a ani hledat nemíním.

Top story - boj o Mimina

Rychtář: Po dohodě s panem Štaidlem jsem se druhý den vracel, abych si vzal kocoura Mimina, já jsem požádal pana Štaidla, že se ho ujmu, protože nepředpokládám, že by ho někdo krmil, pan Štaidl s Arturem toto projednal…

Redaktorka: ...Ale bylo zamčeno.

Rychtář: Bylo zamčeno, já jsem si nicméně domluvil to, že tam klíče zůstanou z důvodu bezpečnosti, kdybychom museli dům v případě narušení kontrolovat, bohužel byly vyměněny zámky, nicméně Mimina na základě dohody s panem Štaidlem jsme vylákali ven na konzervu, mám ho v Říčanech.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy