Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rychtář dnes pohřbil Bartošovou (†48): Tohle si Iveta nezasloužila!

Rychtář spolu se zbytkem pozvaných byli neustále v autě, takže se k nim
média vůbec nedostala.
Zdroj: herminapress.cz

Měl to být pohřeb století, na který budou vzpomínat ještě další generace fanoušků Ivety Bartošové (†48). I když si to ze začátku Josef Rychtář (56) moc přál, nakonec pochopil, že by pohřeb, kde by se mísily stovky fanoušků, mezi nimiž by se proplétal běsný Macura (40) s Petrem Veselým, rozhodně neukočíroval a nakonec by tahle smuteční událost mohla vyústit v další nešťastné úmrtí.

Vdovec se nakonec rozhodl povolat ostřílenou firmu, která se stará o bezpečnost světových celebrit, aby k ničemu podobnému nedošlo. Od rána se u strašnického krematoria shromažďovali novináři, se kterými tam pozorovalo dění pár zvědavců.

Pořádné mraveniště se v prostorách smutečního místa vytvořilo až kolem druhé hodiny odpolední, jenže Rychtář spolu se zbytkem nejbližších, kteří byli na pohřeb pozváni, projel bočním vchodem a nikdo z novinářů tak neměl šanci s Rychtářem promluvit, na rozdíl ode dne smrti Ivety, kdy média vítal před domem v Uhříněvsi jak na běžícím pásu.

Rozloučit se nepřišla spousta slavných, kteří kdy měli se zpěvačkou co do činění. Nepřijel ani Jaromír Jágr (42), jeho nepřítomnost ale dokonale nahradil Jan Bendig.

Potom, co Rychtář a spol. odjeli opět bočním vchodem v bezpečí dodávky z prostor krematoria, začali zástupci médií prostor pomalu opouštět.

Na eXtra.cz jste mohli sledovat online z celého průběhu pohřbu!

Související články

Další články