Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rychlovka na lavičce náhradníků! Jak anglický fotbalista fiknul fanynku a netušil, že ho nahrávají!

Žádný sex nebyl a ta blondýna taky nesouhlasí! S podobnou výmluvou zřejmě vyrukoval na manželku anglický fotbalista Jay Hart (24), kterého kámoši natočili na mobil, jak si to na lavičce náhradníků rozdává s neznámou dračicí.

Střihnul si rychlovku na lavičce náhradníků a je z toho pořádný skandál! Útočníka anglického klubu FC Clitheroe si totiž někdo natočil na mobil. Podle všeho to byli rozjaření kámoši z týmu.

Jay Hart sice hraje jen divizi, ale nyní se proslavil více, než kdyby dal gól v Lize mistrů. Video, jak si dává neznámou blondýnu, totiž viděl celý svět. Ano, i Hartova manželka.

„Strašně moc lituji toho, co se stalo. Byl jsem opilý a myslel jsem si, že nás nikdo nevidí. Chci se omluvit všem v klubu a také rodině. To děvče jsem nikdy před tím neviděl a vůbec nevím, kdo to je,“ sypal si popel na hlavu Jay.

Jenže z klubu ho okamžitě vyhodili a manželka také takovou omluvu nevezme. „Vyhodili jsme ho, není možné, aby někdo tímto způsobem špinil jméno klubu,“ zuřila šéfka FC Clitheroe Anne Barker.

Bryony Hibbert, se kterou má hříšník dvě děti, se už nechala mezi kamarádkami slyšet, že uvažuje o rozvodu. Blbé je, že na útočníkovi divize toho fakt moc nevysoudí.

Související články

Další články