Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rychlá odpověď Slováčka: Dáda se vyprsila v Itálii, její manžel laškuje s Gelemovou ve Slovinsku!

Felix a Lucie jsou do sebe evidentně zamilovaní.
Zdroj: Archiv
+ Dalších 16 fotografií
Mezitím, co se idol dětských srdcí Dáda Patrasová (61) vytasila snímky jen v plavkách ze slunné Itálie, reakce jejího manžela Felixe Slováčka na sebe nenechala dlouho čekat. Redakci eXtra.cz zaslal snímky, jak si užívá dovolenou se svou milenkou Lucií Gelemovou ve Slovinsku.

Když je šťastná Dáda, já jsem ještě šťastnější. Tak by se dal nazvat příběh fotek, které nám zaslal uznávaný hudebník ze Slovinska. Z nich je evidentní, že věkově rozdílný páreček si vychutnává tamní krajinu.

„S Lucií jsme na dovolené. Přibližně na týden. Je tady krásně a užíváme si to tu,“ svěřil eXtra.cz Felix Slováček, který tak zareagoval na žhavé snímky své manželky, která svým obřím hrudníkem motá hlavu svému příteli Vitovi (48).

I když si Felix a Lucie užívají krásné přírody, je potřeba podotknout, že série snímků obřího hrudníku Dády je aktuálně hodně horkým tématem. Škoda že Felix se nepochlubil snímky Lucie jen v plavkách, možná by svou manželku trumfl.

Související články

Další články