Baculatá Mandi s velkým výstřihem doprovodila svého bratra Ryana Goslinga na předávání Oscarů. Ten paradoxně kráčel po červeném koberci sám. Z doprovodu v podobě jeho sestry byli všichni trochu v šoku. Většina totiž očekávala, že mu po boku bude stát láska Eva Mendes. Ta se ale na předávání ani neukázala. Co důležitějšího asi mohla mít na práci?

Ryan byl ve slušivém obleku nejobletovanější celebritou na červeném koberci. Se svou nominací na Oscara za roli Sebastiana v La La Landu byl v poslední době také nejprobíranější celebritou. Za roli už získal Zlatý glóbus a soška Oscara do sbírky by byla pouze třešinkou na dortu. Tu mu ale vyfoukl Casey Affleck za snímek Místo u moře. Ryan tak sice ostrouhal, ale to mu na šarmu určitě neubralo. Pořád byl nejvíc sexy nominovaným.

Trochu více štěstí se usmálo na Ryanovu filmovou kolegyni Emmu Stone. Ta si narozdíl od Ryana sošku za La La Land domů odnesla. Pár spolu hrál již v několika filmech a nesmírně jim to spolu sluší. Jakýkoliv vztah mimo filmové plátno však zarytě popírají. Trochu nám připomínají Leonarda DiCapria a Kate Winslet. Ti spolu také hráli jako o život a zatímco Kate si odnesla Oscara už za Titanic, Leo se dočkal až loni za snímek Revenant. Snad se samec Gosling dočká dříve než jeho herecký kolega!