Chcete vědět, proč je lepší mít staršího partnera?

Chlap čím je starší, je vybouřenější, za mlada si užil až až a teď už ti nebude lítat za každou sukní, jako to dělal před 10, 20, 30, 40 nebo 50 lety… Jupííí!

Ví toho o životě více než nějaký 20letý floutek. Povede tě správným směrem.

Co se týče sexu, už ví nějaký ten pátek, že penis není jen na čůrání, ale také na jiné věci. V posteli se ti bude věnovat mnohem víc než mladý kluk, který myslí jen na sebe a ty z toho máš pak velké prd. Ve svém věku už je tak zkušený, že prostě ví, kde, co a jak, a ty se jen přiučíš věci, které za pár let můžeš učit svého mladého milence.

Dávno dospěl a ví, jak se k ženě chovat. Jsou větší gentlemani než ti mladí. Když jdou s vámi na party a vy se opijete do němoty, odveze vás domů, nebo aspoň zaplatí taxi.

Mladou holku už našel, TEBE, takže ti nebude utíkat za mladší.

Své už si vybudoval. Má auto, práci, svůj byt – dům… Nebude pro tebe jezdit tramvajkou a zvát do svého mládeneckého pokojíku v domě jeho rodičů.

Starší muži jsou z toho, že ulovili mladší, krásnou slečnu, celí bez sebe, to znamená, že si tě budou více vážit, rozmazlovat a budou se jooo snažit si tě udržet…

Nejsi čekanka, která vkládá naděje do svého mladého přítele, jestli se vyšvihne, nebo ne… (mluvím o penězích) … Starší muž má práci, má i nějaký příjem, takže víš, na čem je a na čem bude za pár let.

….Prostě chlapi jsou jako víno, čím zralejší, tím sladší a lepší!

Čauky Mňaukyy