Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Proč proboha blonďatá rajda vyházela tři skříně oblečení a co to má znamenat s tím údajným sexem?

Místo aby Dominika věnovala své oblečení holkám v Česku, poslala ho do
chudých zemí. Skandál.
Zdroj: archiv

Ahoj lásenky,

konečně je tady moje nejoblíbenější část roku, kdy se mění šatníky, botníky, auta a staré lásky za nové. Tohle období fakt miluju asi ještě víc než vánoční dárky. Všechno staré jsem sbalila a poslala do Afriky a Indonésie pro tamní domorodkyně, tak doufám, že mi zase nehodláte křivdit a psát, že nemám srdce a nemyslím na chudé a na druhé.

To jen okrajově a teď už k tématu, kterým mě neustále bombardujete a který vás moc zajímá.

Co já a Kazma…

Takže abyste byli v obraze, je to prostě takto. Společné video, pár večeří, pár nocí v jeho bytě, pár výletů, pár SMS, pár filmů u vína, pár sýrových mís a pár telefonátů. To je vše, nic za tím nehledejte, myslím, že tady sami moc dobře vidíte, že o nic nejde a vše je jen v kamarádské rovině. Takže žádné vztahy se nekonají a stále se o mě můžete ucházet:-))

A ještě jedna rada na závěr: Nepracujte tak moc, ať se nepřepracujete, není to dobré a o to víc pak budete muset dovolenkovat a to někdy leze do peněz. Aspoň myslím…

Tak páčko a nezapomeňte se zbavit starých nepotřebných věcí!!!

Vaše Dominička

Související články

Další články