Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Amerika je národem tlustých lidi a já jsem tu prostě nejkrásnější!

+ Další fotografie
Hii mňau, dětiii! Tak konečně jsem přes úúžasnéée NYC->NJ(hoboken)->NJ(Sea Girt)->Orlando doletěla až do nepopsatelného Miami! O kterém se tvrdí, že je plný krásných sexy silikonových blondýnek a svalovců!

První věc, kterou jsem si pomyslela při cestě sem… „juchuu, konečně budu mezi svými jako rybka ve vodě“. No, abych pravdu řekla… Miami je prostě top class, jsem v jednom z nej, nej hotelu a nemám slov! Máme dvě koupelny, kuchyň (ne že bych se chystala vařit), 4 telky a neuvěřitelný výhled na oceán!! Na hotelu se pije jen VOSS (to je voda, kdyby někdo nevěděl), ne žádný evian pro chudé!

Chápu, že mě nesnášíte, ale no taaak! Přejte mi to… Žijeme jen raz… Prostě šampáňo, sluníčko, bazén, pláž, nádherní muži… Co víc si přát?! Teda aspoň já se cítím jako v nebi! No a abych se vrátila k těm krásným holkám… No nevím, nevííím. Amerika je národ tlustých lidi a ani na Miami se bez nich neobejdou! Žádné topky jsem zatím neobjevila… Stále jsem ve vedení, ale dám vědět! Zatíím bye mňau a užíveejte prázdniny, aspoň z poloviny jako já. Protože tohle jsou pro mě top, top, top!

Pac a pusu, vaše pink blonde Dominika

Související články

Další články