Dominika Myslivcová (18) je taková ostravská Paris Hilton (32) chudých, která si bohužel myslí, že svět se neobejde bez její umělecké tvorby. Dokud vedla jen blog, jehož layout pravidelně poškozoval zrak tisícům návštěvníků denně, dalo se to přežít.

Těžko říct, kde se v mladých hezkých dívkách bere ten pocit, že by měly dělat něco jiného než ramínka na šaty před fotoaparátem. Zřejmě se nedokážou smířit s faktem, že se mají živit ksichtem, a ne mozkem, a tak všechny od Nikol Moravcové (26) po Dominiku Myslivcovou neustále zásobují svými uměleckými počiny na poli hudby, herectví, moderování a dalších činností, které naprosto nezvládají.

Myslivcová v klipu Jako já ukázala, že nejenže neumí psát, ale neumí ani zpívat. Text jí skládali patrně Mandrage na heroinu a klip potěší zejména milovníky malých dětí a filmů Zdeňka Trošky (60). Ale Dominika ví, proč má v klipu jen caparty. Všichni lidé starší šesti let by její umění prostě psychicky neunesli. I tvorba Dády Patrasové (57) je oproti tomu etalonem vkusu a inteligence.