Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Rozvášněná Kafuu, prsaté exmilenky Vémoly i přítel Shopaholicadel jako superhrdina: Ochutnávka RedFace plná bizáru

+ Dalších 9 fotografií

Třetí galavečer organizace Red Face je za rohem a konečně je známé nejen datum turnaje, ale také jména aktérů. Startovní listinu promotéři odtajnili na tiskové konferenci, která sama o sobě divákům nabídla pořádnou dávku zábavy, ale i bizáru – a v jiném duchu se neponese ani samotný galavečer. V kleci se objeví třeba známá provokatérka Anna Hamannová alias Kafuu, přítel Shopaholicadel Jan Kulas, nebo třeba dvě exmilenky Karlose Vémoly! 

I když byly reakce na novou organizaci Red Face zprvu různorodé a promotéři se již na samotném startu setkali spíše s kritikou, ani tak se nenechali odradit a již zanedlouho uspořádají třetí galavečer. Turnaj číslo 3 tentokrát nabídne show, zábavu, ale také dávku bizáru, jemuž nelze odepřít fakt, že ho fanoušci zkrátka zbožňují. Na jaké největší trháky se tedy mohou fanoušci těšit?


Špulily se zadečky, poměřovala se ňadra

Malou ochutnávku dostali příznivci na tiskové konferenci v sobotu 18.11. Bylo odtajněno hned 14 zápasů, tedy celkem 28 zápasníků. V kleci se opět objeví známá OnlyFans tvůrkyně Anna Hamannová alias Kafuu. Přitom disciplínu, podle jejíchž pravidel se mladá blondýnka na turnaji představí, chtějí promotéři tajit až do dne galavečera. Stejně tak je tomu u jména soupeřky. Zápas Kafuu bude jedním velkým překvápkem, ale jedno je jasné již nyní – bude to opět něco pikantního. "Je to docela sexy. Nebude to zápas jako takový, bude to spíš show. Těším se na to. Budeme tam toho mít na sobě málo," nastínila na místě v rozhovoru pro eXtra.cz Kafuu, která si podrobnosti i podle smlouvy nechává pro sebe.

Fanoušky čeká i druhý žhavý zápas. Opět se na turnaji uskuteční tzv. booty slap, tedy souboj v plácání po zadečku. Toho se na třetím galavečeru chopí dvě krásky, říkající si Klaryska a Irynecka booty, které, jak se ostatně můžete podívat v galerii, své hýždě vyšpulily už na tiskovce.


A nejen to. Pokud by diváci stále neměli dost, v kleci se představí dvě silikonové královny pyšnící se poprsím, které se vymyká tabulkám. Utkají se totiž exmilenky Karlose Vémoly, jak jsme již psali. A důvod jejich souboje? Za tímto zápasem stojí právě MMA bijec. Denise Ayverdi totiž byla se zápasníkem zasnoubená v době, kdy potají vedl i milostný poměr s druhou aktérkou souboje Zdeňkou Černou alias Lulu. Dodnes si (nejen) kvůli tomu nemohou obě dámy přijít na jméno.

Přítel Shopaholicadel jako Spider-Man i Král Berouna

A svou premiéru v kleci zažije i snoubenec bizarní tiktokerky Shopaholicadel. Její přítel Jan Kulas se utká s Erikem Mášou. Oba na tiskovou konferenci přišli v převleku za superhrdiny, jak se také můžete podívat v galerii. Zda se uskuteční i "superhrdinský" zápas přímo na galavečeru, není jisté, ale je to dost možné. A "velký přesun" k Red Face zažije dosavadní bojovník konkurenční organizace COTS "Král Berouna". Kompletní sestavu najdete na oficiálním Instagramu Red Face.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy