Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

10 nejčastějších snů: Zdálo se vám o smrti? Máte sny o sexu? Padáte ve snu nebo létáte? Víme, co to znamená, čtěte!

A co se zdálo vám?
Zdroj: Profimedia.cz

Sny mohou prozradit o našem životě mnohé, dokážou odhalit naše touhy, ale poukazují i na to, z čeho máme strach. Psali jsme, u jakých snů byste měli zpozornět – dle toho, ve kterém slunečním znamení jste se narodili. Víte už také, že noční můry vám pomůže odehnat lapač snů. Dnes se podíváme na to, o čem se nám zdá nejčastěji a co na vzkazy z podvědomí říká snář.

1) Pád

Když ve snu padáte z velké výšky nebo ze schodů, znamená to ztrátu financí, majetku či práce. Pád na rovině vás varuje před nepozorností, která by vás mohla dostat do problémů. Pokud se při padání stihnete něčeho zachytit, budete zachráněni před neštěstím. Pád do propasti předpovídá smrt někoho blízkého.

2) Létání

Sny o létání prozrazují, že toužíte po svobodě a chcete se odpoutat od každodenních starostí, měli byste si dopřát více odpočinku. Když letíte přímo vzhůru až do oblak, kde zůstanete, značí to úraz či smrt. Při letu shora dolů se dožijete vysokého stáří. Jestli létáte z místa na místo, čeká vás cesta za prací. Letíte-li do dálek, těšte se na chválu a úspěchy v podnikání.

3) Voda

Pokud se vám zdá o studené vodě, budete mít štěstí, svěcená voda pak věští zdraví. Když ve snu uvidíte vodu kalnou, můžete čekat překážky. Jestli po vodě jdete, veškeré nástrahy překonáte. Koupete-li se v ní, očistíte se od nařčení. Při brodění se vodou budete zachráněni. Pokud se potopíte, připravte se na utlačování.

4) Had

Vidíte-li ve snu hada, který vás chce uštknout, značí to nemoc. Když je natažený přes cestu, že kvůli tomu nemůžete přejít, půjde o potíže v obchodních záležitostech. Šlápnutí na hada prozrazuje, že byste některým lidem neměli věřit. Jestli ho přemůžete, pokoříte své nepřátele. V případě, že je had ve snu mrtvý, očekávejte zisky.

5) Zkouška

Pokud se vám zdá často o škole, kdy jste zkoušeni, maturujete nebo děláte státnice, nejspíše jste perfekcionisté mající strach ze selhání. Podle snáře znamená zkouška ve snu povýšení v práci. Neuděláte-li ji, obáváte se budoucnosti. Když vidíte někoho jiného, kdo je zkoušen, prokážete někomu službu.

6) Peníze

Jestli jste viděli ve snu peníze, připravte se na nenadálé výdaje. Když je dáte žebrákovi, čekejte zisk. Pokud je od někoho dostanete, utrpíte finanční ztrátu. Krádež peněz vás varuje před nebezpečím, jejich ukrývání před zloději. Počítání peněz znamená dobrý výdělek, cizí měna zase riskantní obchody.

7) Nahota

Když se vám zdá, že jste nazí na veřejnosti, vypovídá to o vašem strachu prosadit se životě, musíte o své uplatnění tvrdě bojovat. Jdete-li nazí po ulici, nástrahy překonáte. Pokud nazí pobíháte před ostatními, zklamou vás příbuzní. Jestli chcete svou nahotu ve snu skrýt, vyhledáváte neřesti, což vám přinese problémy. Když jsou nazí všichni kromě vás, něco před ostatními tajíte.

8) Sex

Pokud je vám sex ve snu příjemný, čekejte spokojený vztah. Něžné milování může znamenat potlačované emoce. Drsnější sex předpovídá zlepšení zdravotního nebo psychického stavu, zneužití ukazuje na sexuální nejistotu. Nevěra vás varuje, abyste nezašli příliš daleko, prozradit může i skryté touhy. Sex jiných říká, abyste nepromarnili svou šanci.

9) Zuby

Vylomený zub věští ztrátu zdraví, nemocný zub starosti. Když se vám zdá o čistých zubech, splní se vám životní plány. Jestli vás ve snu bolí zuby, čekejte úspěch a štěstí v podnikání. Drkotající zuby zase ukazují na neúspěch a nepříjemné zprávy. Pokud zuby vypadnou, dozvíte se o úmrtí. Vidíte-li ve snu zubaře, přítel vám pomůže z nesnází.

10) Smrt

Sny o smrti nás varují před nebezpečím, mohou také poukazovat na přeměnu či velkou životní změnu. Vidíte-li ve snu smrtku s kosou, zbavíte se problému. Jestli se vám zdá o vlastní smrti, znamená to, že něco starého končí a něco nového začíná. Když vidíte někoho zemřít, věštit to může dlouhý život onoho člověka.

O čem se zdá nejčastěji vám? Napište nám o tom do diskuze.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy