Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rozchod tanečníků Ondera a Hunčárové: Kdo v tom má prsty?

Je to velká škoda!
Zdroj: TV Barrandov
Strávili spolu osm let a nyní je definitivní konec! Tanečník Jan Onder se svou partnerkou Lucií Hunčárovou oznámili rozchod. Je za tím snad někdo třetí?

Je váš rozchod s Lucií definitivní, nebo je nějaká naděje, že byste se k sobě ještě vrátili?

Já si myslím, že teď momentálně už je to definitivní. Je to náročný, si to sám přiznat, ale je to definitivní.

Nedávno jste si spolu s Luckou pořídili společné bydlení. Už jste se dohodli, komu tento byt zůstane a kdo se naopak odstěhuje?

Byt si nechá Lucka, tak jsme se domluvili. Ona ho chce, takže si převezme veškeré finanční povinnosti, protože na to samozřejmě máme nějakou částečnou hypotéku a vyrovnáme se. Souhlasil jsem s tím, že ten byt chtěla ona.

S Luckou jste plánovali kromě společného bydlení i zásnuby, co se tedy změnilo, že se najednou všechno dramaticky mění a došlo k rozchodu?

No zásnuby… o tom jsme se asi bavili. Ale bavili jsme se o tom ještě před poslední StarDance a v momentě, kdy se rozběhl tenhle šílený projekt, tak tyhle myšlenky opadly. Krize přišla v podstatě někdy v září, v říjnu a nějak se to prohlubovalo a ochota pracovat na tom moc nebyla. Přeji Lucce, ať je s případným novým partnerem spokojená, ať to zvládne a ať najde svůj klid a svoje štěstí.

Pomalu se vám zase začíná vracet dobrá nálada, hraje v tom roli nějaká žena?

Ne, nehraje. Za tím spíš stojí moji přátelé, moje rodina a můj brácha, který je psycholog a je opravdu skvělý. Je to hezký v tom, že člověk pozná, komu na vás záleží. Měl jsem takový období hodně kafový, čajový a hodně obcházecí po kamarádech, protože jsem si s tím moc taky úplně nevěděl rady. Přeci jenom my jsme spolu nebyli jenom osm let, byli jsme spolu jedenáct v podstatě. Začínali jsme spolu tančit a pak se z nás stali i životní partneři. Jedenáct let nesmažete…

Související články

Další články