Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rozchod s trenérem! Plíšková šokovala tenisový svět! Michal Hrdlička prozradil, co bude nyní

Plíšková se rozhodla pro radikální změnu!
+ Dalších 18 fotografií
Tak to je šokující zpráva! Česká tenistka mění svůj život! Pokračovat s úspěšným trenérem Davidem Kotyzou už nechce a nebude.

Česká tenistka Karolína Plíšková se odhodlala k radikálnímu kroku. Už nechce, aby ji trénoval David Kotyza, pod jehož vedením se stala tenisovou jedničkou.

„Panu Kotyzovi děkuji za vše, co pro mě udělal. V některých ohledech se však naše názory a pohled na věc rozcházely. Neshodli jsme se na strategii mého dalšího tenisového vývoje,“ vysvětlila Plíšková.

Padesátiletý kouč přitom platí za velkého odborníka. Ke dvěma grandslamovým titulům dovedl i Petru Kvitovou.

„Za celý tým přejeme Davidovi hodně štěstí v jeho další práci a zůstáváme dál v přátelském kontaktu. Jméno nového trenéra oznámíme nejpozději před začátkem příští sezony. Prioritou je teď úspěšné dokončení aktuálního ročníku, kvalifikace na turnaj mistryň v Singapuru, což je vrchol sezony, ke kterému se upínáme,“ uvedl pro isport.cz manažer a přítel naší tenistky Michal Hrdlička.

Je otázkou, zda tenisový rozchod proběhl bez emocí. Zdá se, že vše bylo upečeno hodně rychle. Plíšková a Hrdlička nyní budou hledat za Kotyzu náhradu.

Mohlo by vás zajímat

Další články