Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Rozchod a zlomené srdce Mikolasi Josefovi zajistily finále: Jeho ex si musí rvát vlasy!

Kdyby se nerozešel s přítelkyní, tak nemá hit!
+ dalších 7 fotografií
Mikolas Josef (22) je žhavý favorit na vítěze Eurovize 2018. Už v semifinále to dokázal pořádně rozjet a nadšeně mu tleskal dav lidí v hledišti. Mikolas není jenom nadaný zpěvák, ale také má šmrnc a show dokáže prodat. Budete se hodně divit, jak vlastně vznikl song Lie to Me.

V sobotu večer čeká nadaného zpěváka Mikolase Josefa velmi důležitý večer. Postoupil totiž do finále Eurovize 2018, kde bude bojovat se svým songem Lie to Me o výhru. Konkurence není malá, a tak se bude muset chlapec hodně snažit.

Song Lie to Me není sice úplně novinka, ale začíná se stávat pořádným hitem. Někteří fanoušci tvrdí, že písničku znali, ale nenapadlo je, že by ji mohl zpívat Čech. Mikolas Josef má vesměs plno fanoušků a to nejenom v Česku.

Cesta k napsání hitu ale nebyla jednoduchá. Písnička totiž vznikla po rozchodu s přítelkyní. „Píseň Lie to Me vznikla po rozchodu s přítelkyní. Byl jsem z toho hodně špatný a takto jsem to zpracovával,“ svěřil se zpěvák portálu Blesk.cz.

Rozchod je vždy bolestivá záležitost, ale bez něj by nejspíše chytlavý song nevznikl. Bývalá přítelkyně si musí po úspěchu Mikolase jistě rvát vlasy.

Mohlo by vás zajímat

Další články