Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Rovnoprávnost především: Je tu první plus size model! Jak velké jsou jeho špíčky?

Zach Miko si na rozdíl od svých modelových kolegů dopřává. Jaký to má
vliv na jeho práci?
Zdroj: Instagram
+ Další 3 fotografie
Na obálkách časopisů se pomalu začínají objevovat první plus size modelky. Tedy baculaté krásky s nějakým tím kilem navíc. Na rozdíl od svých hubených kolegynin se konečně můžou pochlubit ženskými tvary a naplnit podprsenky. A protože máme rovnoprávnost, byla jenom otázka času, než se objeví před objektivem muž, díky kterému se chlapi bez sixpacku nebudou cítit ve srovnání s namakanými modely méněcenní.

Jméno prvního plus size modela je Zach Miko (26). Tenhle sympaťák si před tím vydělával jako barman a truhlář. Ani ve snu ho nenapadlo, že by někdy v životě mohl pózovat pro světoznámé značky. Dokonce měl období, kdy se za své tělo trochu styděl.

Jenomže to už je dávno pryč. Jeho „plnější“ tvary se líbí a on si během focení může klidně dopřát kyblík smažených stehýnek, zatímco jeho kolegové zakusují maximálně proteinovou tyčinku.

Zach je prostě takový sympaťák z New Yorku, který působí jako normální kluk, ne namyšlený týpeček s tunou gelu ve vlasech. Svůj Instagram si místo selfíček u zrcadla plní fotkami svého pejska a momentek z výletů. Po těch všech umělých bezduchých modelech z časopisů je Zach hodně příjemná změna!

Související články

Další články