Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ronaldovo tělo mazlila neznámá dívka: Má snad portugalský hezoun novou kočičku?

Má snad Ronaldo novou kočičku?
Oslava titulu na soukromé jachtě se vydařila. Tělo Cristiana Ronalda bylo v dobrých rukou. Starala se o něj totiž krásná neznámá dívka. Její luxusní postavičku si útočník Realu Madrid ručně zkontroloval!

Všechny náctileté fanynky fotbalu by si možná měly pomalu připravit zásobičku papírových kapesníčků. Eso Realu Madrid Cristiano Ronaldo byl totiž během oslavy titulu z Ligy mistrů v dobrých rukou. O jeho sexy tělo se starala neznámá sexy brunetka a bylo vidět, že se k sobě oba mají.

Hvězdný útočník se od ní skoro nehnul, velmi rád osahával její takřka dokonalé tělíčko a stejně tak činila i sama dívka. Ta zase nemohla sundat ruku z jeho vypracovaných břišáků. Jednatřicetiletý fotbalista se dočkal i masáže a možná i něčeho více…

Je jasné, že nějaký ten relax a odpočinek potřebuje i Ronaldo. Nyní ho totiž čeká Euro v portugalském dresu, kde je hlavní hvězdou a hodně se od něho očekává. Tak snad už všechny endorfiny z těla vyplavil a bude opět fanoušky bavit svou fotbalovou genialitou.

Mohlo by vás zajímat

Další články