Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ronaldova přítelkyně Georgina vypadá na pátý měsíc, ale na svém Instagramu pupík stále skrývá!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Georgina Rodriguez (24) by měla být v pátém měsíci těhotenství. Potvrzuje to i její pupík, který se značně zvětšuje. Těhotenství prý pár potvrdil španělským médiím, nicméně už nikomu jinému. Na svém Instagramu se Georgina sice stále fotí, ale bříško vehementně zakrývá.

Vypadá to, že Ronaldo má pekelně plodný rok. Nedávno se mu narodila dvojčátka od náhradní maminky a už se nám rýsuje další potomek. Podle některých by jeho přítelkyně Georgina měla čekat holčičku. Radostnou zprávu sice do světa ještě nepustili, ale pokud se Georgina nenapucla před každou paparazzi fotkou, která byla pořízena, tak nejspíš není o čem spekulovat.

Bylo by to poprvé, kdy Ronaldo zplodil potomka se svojí drahou polovičkou. Prvního syna Cristiana juniora mu porodila také náhradní matka, stejně jako dvojčata Matea a Evu. Těžko říct, co ho k těmto rozhodnutím vedlo, ale jen tím posílil spekulace o své sexuální orientaci.

Nyní to ale konečně vypadá na šťastnou rodinku. Třeba jenom žádná z jeho předchozích partnerek nebyla ta pravá. Celý svět netrpělivě čeká, jak se situace vyvine. Snad tihle dva nebudou tajit těhotenství až do porodu.

Související články

Další články