Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ronaldova kočička vám ukáže, co nosí v tašce: Co vám podle Iriny Shayk letos nesmí chybět na pláži?

Irina Shayk (28) je jednou z nejžádanějších topmodelek dneška. Osmadvacetiletá kráska, pocházející z Ruska, začínala s modelingem poměrně pozdě – až v devatenácti letech. Jako jednu z prvních zakázek dostala nafotit prádlo a později plavky pro Sports Illustrated. A právě pro prestižní časopis fotí dodnes.

Z jednoho takového focení je tohle video, ve kterém Irinka nejprve vtipkuje, že se živí uklízením pláže. Pak nechává svoje fanoušky nakouknout do své plážové tašky. Kromě pipinkovských rekvizit (zrcátko, minerální voda ve spreji a druhé plavky) samozřejmě nechybějí potápěčské brýle. To aby ukázala, že je to dívka zvídavá a sportovně založená.

Později Irča vytahuje sponku do vlasů s tím, že nemá ráda, když se jí hříva namočí ve slané vodě. No, holka, to bychom to tvoje potápění docela chtěli vidět.

S Irinou podle všeho i nadále randí fotbalista Cristiano Ronaldo (29), a to už od roku 2010. A my se mu po zhlédnutí tohoto videa vlastně ani nedivíme. Je prostě pěkná.

Související články

Další články