Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Románek s Kristen Stewart vyšel režiséra Sanderse pěkně draho, jeho exmanželka jej sedřela z kůže!

Románek s Kristen Stewart vyšel režiséra Sanderse pěkně draho, jeho exmanželka jej sedřela z kůže!
Zdroj: koláž archiv
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií

Byl to románek, který Kristen Stewart (24) málem zničil kariéru. Hvězda filmu Stmívání tehdy chodila se svým hereckým kolegou z filmu Robertem Pattinsonem, vypadali šťastně a až navěky amen, ale jakmile začala natáčet nový film bez něj, řádila jak utržená z řetězu.

Film Sněhurka a lovec byl pro ni zlomový hlavně v osobním životě. S režisérem Rupertem Sandersem si prožila vášnivý a krátký románek a ještě se u toho nechali hloupě načapat.

Ona si trhla světovou ostudu, upír Pattinson se s ní rozešel a Rupertovi hrozila manželka rozvodem. Kristen začala přicházet o filmové zakázky, nikam na večírky ji nezvali a fanynky Stmívání ji začaly nenávidět

Rupert Sanders dopadl ještě hůř. Jeho žena Liberty dotáhla žádost o rozvod až do konce a pěkně na něm vydělala. Nebohý Sanders teď bude muset své ženě darovat tři ze svých čtyř nemovitostí, platit alimenty na děti a ještě ke všemu jí dát půlku všech svých příjmů, a to dokonce i z budoucích natočených filmů!

Trest za líbačku v autě s Kristen je opravdu nemravně vysoký, máme za to, že Liberty bude pěkná mrcha. Jiná žena, ač tedy veřejně ponížená, by měla nějakou hrdost a od manžela by prostě odešla, pokud má za to, že to nedokáže ustát. Ale u Liberty se nám zdá, že to ani láska nebyla, svého muže totiž rovnou sedřela z kůže.

Není divu, že se teď Liberty tak spokojeně směje, největším záporákem v tomhle trojúhelníku asi nakonec nebude ani Kristen, ani vášnivý režisér Rupert Sanders.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy