Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Roman z Výměny manželek už Janě hada nemačká: Pochlubil se novou přítelkyní!

Zdroj: archiv
+ Dalších 52 fotografií
Život bez hadů
Před rokem jsme viděli legendární díl Výměny manželek, v němž se udály neopakovatelné momenty. Hláška "mačkáš mi hada, debile!" od té doby zlidověla. Není snad nikdo, kdo by si hadí ženu Janu, která žije v německém městě Zittau, nepamatoval. Jejího expartnera Romana nevyjímaje. Ten se odstěhoval na Slovensko a teď se snaží očistit své jméno. "Život s hady už je dávno pryč," tvrdí a přiložil i důkaz místo slibů!

V souvislosti s vypjatou epizodou Výměny manželek, ve které se mačkali hadi, se skloňovala slova jako drogy, sex a gay porno Aktéři patrně nepočítali, že se z nich stanou na několik měsíců celebrity, z nichž Česko nespustí oči.

Ale stalo se a na eXtra.cz jsme o Janě, Romanovi, Sabině a Tomášovi vypátrali úplně všechno Expříteli Jany Romanovi ale leží v žaludku, že je mezi lidmi stále zapsaný jako ten špatný.

Proto se ozval eXtra.cz i dalším médiím. "Můj minulý život s hadí ženou z německého města Zittau mě stále provází. Ztěžuje mně i mé nové partnerce Kristině život. Rád bych řekl, že život s hady je už dávno pryč," píše Roman, který šel evidentně do sebe a uspořádal si život.

"Našel jsem svou životní lásku na Slovensku, jsme neuvěřitelně šťastní a nedokážu to ani popsat slovy. Pláč a bolest se ztratily v mlze. Oceňuji, že si ve svých 24 letech dokáže utvořit názor na to, jaký doopravdy jsem. A nevěří tomu, co vypráví moje bývalá partnerka Jana," pokračuje Roman s tím, že jeho nová láska Kristina je to nejlepší, co ho po odvysílání osudné Výměny manželek potkalo.

Podle Romana po natáčení reality show lhala. Prý naočkovala své dcery, aby z toho vyšel zle. Upřímně ale přiznal, že občas ještě vybuchne. "Kristina se mnou řeší i moje občasné nervové výlevy. Ale jako vděk se jí snažím ukázat, že jsem tady jenom pro ni," uzavřel.

Snad si Roman nelže do kapsy a bude s novou láskou opravdu šťastný. Taktéž Jana si nemá momentálně na co stěžovat. Vypadá to, že by tohle nekončící turbulentní období mohlo být konečně za nimi.

Související články

Další články