Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rodina strčila živou babičku do márnice. Už má na kahánku, tvrdila

Carmen Pilar (69) strávila noc v márnici bolívijského hlavního města La Paz. Zaměstnanci márnice už byli připraveni nadopovat babičku formaldehydem. Zlom nastal, když babičku slyšeli plakat uvnitř boxu.

Příbuzní umírající ženy byli zatčeni poté, co svou stále žijící babičku odvezli do márnice. Carmen Pilar (69) tak strávila noc v márnici. Záchranou pro ni bylo, že zaměstnanci, kteří se ji chystali „zakonzervovat“, ji slyšeli plakat.

Kamarádky Carmen, které přišly říct své poslední sbohem, byly celou událostí zaskočeny. Kontaktovaly rodinu nebohé babičky, ale ta si ji i tak odmítla vzít zpátky domů. Kamarádky pak kontaktovaly policii, která nakonec zatkla Carmeninu dceru a zetě.

Doktoři údajně řekli rodině, že Carmen má nádor na mozku a diagnóza je konečná. Rodina si to však vysvětlila po svém a babičku od doktora vezla hned do márnice. Babička je stále naživu a byla přijata do nemocnice, kde je umístěna na jednotce intenzivní péče.

Edwin Blanco, ministerský žalobce uvedl pro portál Daily Mail,, že příbuzní paní Carmen budou stíháni. Majitel márnice také čelí žalobě za to, že přijal ženu bez lékařského potvrzení úmrtí.

Související články

Další články