Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rodina promluvila: Regina ve VyVolených riskuje, že přijde definitivně o dítě! Co se stalo?

Regina je zpátky ve vile. Pro peníze. A to za cenu velkého rizika, ale
v Brně je prostě bída no.
Zdroj: Prima FTV

Legenda brněnského striptýzu a prvních Vyvolených, divoká Regina Holásková (35) svým návratem do VyVolených mimořádně riskuje. A dobře to ví. V současnosti totiž usiluje a navrácení své dcery Paoly Iris (5) do péče a to byl hlavní důvod, proč původně před vysíláním samotné show nabídku odmítla.

Paolu vychovávají rodiče Pavla Tesaře, se kterým si ji pořídila a následně se jej pokoušela i socializovat. Po rozchodu jí po několika incidentech odebrala dítě sociálka a Regina se v době současného dalšího sporu o opatrovnictví bála, že protistrana použije její další divoký pobyt ve VyVolených jako argument u soudu.

Zdroj mimořádně blízký její (mimochodem dost rozhárané) rodině nám k tomu řekl: „Jde tam jen kvůli penězům. Prima jí vytrvale volala, ono je těch pár desítek tisíc pro ni existenčně důležitých. Říkala, že se tam bude kontrolovat.“

A my dodáváme, že z toho bude mít určitě televize „velkou radost“. Regina totiž v první řadě proslula vytrvalým terorem těch, kteří jí nějak nevyhovovali. Zejména předsudky nebo hygienickými návyky. Vladko kvůli ní dokonce kvůli svému hysterickému řevu přišel na týden o hlas.

Bylo by super, kdyby mu bylo Reginou ubližováno i letos, tak snad zvítězí exhibice před dítětem.

Související články

Další články