Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rodina Bartošové měla před její smrtí plán, jak se zbavit Rychtáře! Co chtěli udělat s duševně nemocnou Ivetou?

Maminka Svatava se snažila Ivetě pomoct, jenže ta o tom nechtěla slyšet.
Zdroj: archiv

Po smrti Ivety Bartošové (†48) se objevilo v médiích několik zpráv o tom, že se o ni v posledních letech její rodina nestarala. To ale podle svědectví, které poskytl hrabě Domenico Martucci (37) deníku Aha!, vůbec není pravda!

Když se totiž měla Iveta vdávat, už delší dobu na tom nebyla duševně vůbec dobře a maminka Svatava s bratrem Lumírem se snažili zabránit tomu, aby Iveta řekla Josefu Rychtářovi (56) „ANO“. To se jim ale nepovedlo, protože do poslední chvíle nevěděli, kdy se svatba bude konat a nikdo je na ni nepozval.

Přitom už tehdy bylo jasné, že to jde s Ivetou z kopce, navíc to bylo pouhé dva měsíce po velkém italském putováním se Zdeňkem Macurou (40), který nechtěl ze života zpěvačky vůbec zmizet, i když ho o to několikrát žádala, aby ho pak vzápětí povolala na tuto misi.

„Šlo o legální kroky. Rodina Ivety dělala úplně všechno možný i nemožný, aby ji chránila,“ řekl Aha! Martucci. I když neřekl na plná ústa, o co konkrétně šlo, naznačil, že se jednalo o zbavení svéprávnosti. To se ale rodině nepovedlo. Bartošová byla proslulá tím, že z klinik a léčebných zařízení vždy utíkala, aniž by řádně léčbu dokončila, a přinutit ji, aby se léčila, bylo téměř nemožné. Rodina zpěvačky by si tak alespoň po její smrti přála mít doma ve Frenštátě pod Radhoštěm urnu s ostatky Ivety. To ale Rychtář nedovolil!

Související články

Další články