Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rodiče vypravili svému synovi, který zemřel na nádor na mozku, jedinečný pohřeb ve stylu Star Wars a takhle to vypadalo!

Jackovi by se pohřeb jistě velmi líbil.
Zdroj: twitter

Když 4letému Jacku Robinsonovi lékaři diagnostikovali nádor na mozku, jeho rodiče věděli, že mu moc času nezbývá. Nádor se nedal operovat a Jack měl jen pětiprocentní šanci na přežití. Rozhodli se mu proto udělat seznam věcí, které by mu chtěli do jeho smrti splnit. Mezi nimi byla například jízda v hasičském autě, návštěva šelem nebo osobně poznat některé britské celebrity. Téměř vše se jeho rodičům podařilo splnit. Když jejich milovaný syn zemřel, rozhodli se mu splnit ještě úplně poslední přání.

Jack podle rodičů miloval Star Wars, tak mu vypravili pohřeb právě ve stylu těchto filmů. „Jack absolutně miloval Star Wars. Nikdy byste ho neviděli bez světelného meče, a to až do konce filmu,“ řekl rodinný přítel.

Poslední rozloučení malého Jacka tudíž zdobili tematičtí vojáci, legendární R2-D2 a pohřební vůz byl ozdoben nápisem Jedi. Podle přítomných na obřadu, kterých přišlo 60, to byl jeden z nejkrásnějších pohřbů. „Byl to nejkrásnější pohřeb vůbec. Jackovi by se to jistě líbilo,“ vyjádřil se k pohřbu rodinný přítel.

Související články

Další články