Když viděla malé miminko na chodbě v nemocnici, neváhala a vzala si ho domů. Od té doby se o dítě se svým manželem starají. Li Kun prodělala mozkovou obrnu a není schopna sama jíst, musí ji krmit velmi zvláštně – z úst do úst. Nejdříve to zkoušeli lžící, ale dívka vždy jídlo vyplivla. Tento netradiční způsob prý zajistí, že se jí jídlo do žaludku dostane teplé.

„Když jsme si ji přinesli domů, bylo těžké ji nakrmit. Nevěděli jsme, jak to máme udělat, protože Li Kun neuměla potravu rozkousat. Snažili jsem se ji krmit lžičkou, ale jídlo vždy z úst vyplivla. Krmení bylo zdlouhavé. Tak nás napadlo, že jí budeme jídlo předžvýkávat. Jedině tak ho dokázala sníst,“ řekla adoptivní matka dívky.

Kdyby se dívky jako miminka neujali, zřejmě by zemřela. „Je jiná než ostatní děti,“ řekl její otec. Ten na holčičku zůstal sám, protože jeho žena má rakovinu a je v nemocnici. Dělá pro ni ale maximum a stará se o ni s láskou. Pravidelně ji krmí z úst do úst, jídlo nejdříve rozkouše a dívka ho tak může jen polknout.