Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Robinsonka Nika Doné se změnila k nepoznání: Z holohlavé amazonky je žhavá kočička

Robinsonka Nika Doné se změnila k nepoznání: Z holohlavé amazonky je žhavá kočička
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
proměna
Někdejší účastnice reality show Robinsonův ostrov Nika Doné (31) prochází jednou velkou změnou za druhou. Z holohlavé amazonky se po soutěži stala stylová kráska, která měnila barvu svých krátkých vlasů jako chameleon. Nyní se rozhodla dát krátkým vlasům navždy vale a ukázala hnědou hřívu, v níž téměř není k poznání.

Nika Doné si v minulosti zakládala především na svém vzhledu a holá hlava či velmi kratičké vlasy pro ni byly charakteristické. Na nějakou dobu zmizela ze sociálních sítí a její sledující už si dělali starosti, zda je vůbec v pořádku. Snímkem, který nyní po dlouhé odmlce přidala na Instagram, dokázala, že se jí daří skvěle.

Nice během pár týdnů narostly vlasy, aby však nemusela nosit mikádo, nechala si je prodloužit. O paruku se nejedná a je vidět, že Nika se díky nové vizáži cítí skvěle. „Horní vlásky jsou moje, i moje přírodní barva, ta délka samozřejmě ještě ne, na to si ještě počkám, ale full-lace paruka to není. V budoucnu se budu fotit i s kratšími, s těmi, co mám bez prodloužení..“ napsala k nové fotce.

Bývalá Robinsonka v minulosti měnila především barvy svých vlasů, nyní se zřejmě rozhodla je nechat uzdravit a nedá se přehlédnout, jak moc jí přirozenost sluší. Od doby, co se stala známou osobností, jí to teď sluší snad nejvíc.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy