Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Robinsonka Nika Doné převrátila svůj život naruby: Zmizela ze sociálních sítí a rozešla se s přítelem. Co se stalo?

Zdroj: instagram
+ Dalších 38 fotografií
V první řadě drsné reality show Robinsonův ostrov bylo hned několik výrazných postaviček. Vedle silikonové krásky Petry Paluskové to byla její velká rivalka Nika Doné. Vždy usměvavá a silná holka, která díky svému sebezapření vydržela ze žen nejdéle. V současné době ale Nika zrušila veškeré sociální sítě a rozešla se se svým přítelem. Byli spolu půl roku a vypadali opravdu šťastně.

Robinsonka Nika Doné patřila mezi nejvýraznější soutěžící první řady reality show Robinsonova ostrova Když holohlavá kráska po skončení soutěže ukázala svou pravou tvář, tak si ji fanoušci okamžitě oblíbili.

Všechno vypadalo naprosto ideálně. Nika se dostávala do podvědomí lidí, základna fanoušků se jí rozšiřovala, dostávala zajímavé nabídky na práci a zářila štěstím po boku svého přítele. Jenomže stačilo pár měsíců a něco se v životě bývalé maskérky pornohvězd změnilo.

Najednou zmizela kompletně ze všech sociálních sítí a její přítel vydal jen strohé vyjádření na Instagramu. "Prosím vás, s Nikou už spolu nejsme. Nemá žádnou sociální síť. Prosím, už se na ni neptejte. Děkuji."

Je otázkou, zda Niku rozchod natolik vzal, že se rozhodla nějakou dobu žít bez sociálních sítí a po nějaké době se vrátí, nebo chce zkrátka začít úplně nový život a pálí mosty.

Související články

Další články