Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Robert Pattinson má konečně novou holku, je rozhodně hezčí než depresivní otrávená herečka jednoho výrazu Kristen Stewart

Robert Pattinson má konečně novou holku, je rozhodně hezčí než depresivní otrávená herečka jednoho výrazu Kristen Stewart
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další

O nových přítelkyních Roberta Pattinsona (27) se spekuluje minimálně stejně často jako o jeho návratech k expřítelkyni Kristen Stewart (23). Už byl spojován s dcerou Seana Penna, s různými modelkami a céčkovými herečkami, které si na jeho slávě chtěly udělat kariéru.

Ale teď je tu zcela jiný kalibr a podle blízkých Roberta opravdu dívka, o které stojí za to psát. Jmenuje se Nettie Wakefield, je z Británie a studuje umění. Aby to bylo trochu pikantní, Nettie patří do okruhu přítel Kristen Stewart, která se podle bulváru měla údajně k Pattinsonovi přes svátky teprve počtrnácté vrátit.

Robert má ale prý plnou hlavu Nettie, jejíž fotky dokazují, že její výrazový rejstřík na rozdíl od Stewart sestává z více výrazů, než je "právě mám ledvinovou koliku a doma mi praskl bojler".

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy