Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Robbie se probudil a vypadá stejně jako Pink! Tak to musel být ale krutopřísný večírek…

Robbie Williams má za sebou asi hodně hustý večírek.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Tipujeme to na hodně alkoholu a možná o něco víc, Petr Kolář by věděl, muhaha, protože Robbie nedávno zveřejnil fotku, kde se po probuzení dost diví, co to má na hlavě a že to takhle dopadnout nemělo. Hm, takže je z něho Pink.

Robbie Williams (41) je už zasloužilý otec dvou dětí a spokojený manžel a taky je mu přes čtyřicet let, takže už by měl mít rozum. Ale druhá míza klepe na dveře a Robbie se rozhodl, že půjde s dobou.

Nechal si nedávno udělat nové vlasy, to aby byl in stejně jako dnešní mládež, ale namísto omlazeného Robbieho se probudila v posteli Pink.

Zpěvák si dal na Twitter tuhle fotku s doznáním, že to nebyl úplně ten nejlepší nápad a že se to dvakrát tedy nepovedlo a hlavně to tak nemělo dopadnout. To nás tedy zajímá, co tak nemělo dopadnout, když mu snad někdo v kadeřnictví řekl, že ta barva bude na růžovo? Nebo se snad jednalo o divoký večírek, sázku či je to domácí výroba?

Elegantní mohykán sluší opravdu jen někomu a i když je strašně módní právě kvůli Pink nebo NASA řediteli letu vozítka Curiosity jménem Bobak Ferdowsi, Robbiemu to fakt nesluší.

Související články

Další články