Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rihanna se valí do Prahy! Její dva tanečníci připravili pro Česko neskutečné překvapení

Na co se na koncertě Rihanny můžeme těšit?
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Jedna z největších světových pop star Rihanna vystoupí už v úterý v Praze. A s sebou přiveze neskutečnou show, plnou těžko uvěřitelných tanečních čísel. Mezi Rihanninými tanečníky jsou i dvě světové megastar v tomto oboru – Asiel a Dashaun. A právě tihle dva pánové se rozhodli, že se v Praze nespokojí jen s taneční show při koncertě barbadoské pěnice, ale že to Česku pořádně ukážou ještě o den dříve.

V Dance Academy Prague tak v pondělí odpoledne Asiel a Dashaun povedou své taneční workshopy. „Jsme nadšeni, že se nám podařilo oba kluky k tomuhle přesvědčit, obvykle se takové věci během tanečních turné nedělají. Asiel i Dashaun jsou absolutní světové špičky, takže kdo na workshop dorazí, určitě nebude litovat,“ láká zájemce jedna z pořadatelek workshopů v Dance Academy Prague.

Dashaun je extrémně charismatický a osobitý tanečník stylu Vogue (převážně Fem) z newyorského Brooklynu. Vidět jste ho mohli například v pořadu American’s Best Dance Crew. Známý se stal i díky hlavní roli v reklamě na coca-colu, kterou na YouTube zhlédlo přes několik milionů uživatelů. Proslavil se na Vogue Ballroomech jako tanečník i moderátor. Jako lektor a profesionální tanečník je známý po celém světě.

Asiel je tanečník původem z Chicaga, který právě dokončil tour s Lady Gagou, kde působil i jako choreograf. Za poslední dobu má Asiel také na svém kontě videoklipy s Chrisem Brownem k songům Anyway a Wrist. Nyní je v tanečním týmu na Rihannině tour. Spolupracoval také se známými interprety, jako je Pharrell Williams, Will Smith, Alicia Keys a další. Tak to se rozhodně máme na co těšit!

Související články

Další články