Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Richard Krajčo a Karin Babinská mají na co vzpomínat! Jejich vztahu fandí i v Americe!

Richard Krajčo a Karin Babinská mají na co vzpomínat! Jejich vztahu fandí i v Americe!
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Neuvěřitelná náhoda potkala zpěváka Richarda Krajča (37) a jeho partnerku režisérku Karin Babinskou (40). V Americe si je našla kamera a zvěčnila je před miliony lidí v červeném srdci. Dvojice místo toho, aby se líbala, se raději fotila!

Zpěvák Richard Krajčo (37) se s režisérkou Karin Babinskou (40) dal dohromady během natáčení filmu Křídla Vánoc. A od té doby si užívají každou společnou chvilku. Teď spolu byli v New Yorku, kde natáčela kapela Kryštof novou desku, a aby si v USA Richard náhodou nenašel za Karin náhradu, raději ho na jeho cestě doprovodila.

Fotografie vznikla jen týden před svátkem sv. Valentýna, když se Krajčo procházel s Karin po náměstí. "Time square je plná obrazovek, ale tahle byla speciální. Zabírá vás totiž kamera a v jeden určitý okamžik zazoomuje na nějakou dvojici či hlouček a udělá jim fotku přes celou tu obrazovku. Protože se blíží Valentýn, měli to vymakané a tu dvojici, trojici nebo skupinku lidí vždy orámovali do takové příšerně kýčovité grafiky srdce. A mně se ten kýč strašně líbil :-)))" Pochlubil se Krajčo zážitkem na Facebooku.

"Ten okamžik , to bylo něco, to byloooooo... Bylo to najednou, jako když spojíte "v jedno" cosi ze dvou částí, jako když najdete dvě křídla nad propastí... Psát, co bylo dál, je zbytečné, tu fotku samozřejmě máme - do rodinného alba - a svatého Valentýna jsme prostě oslavili o týden dříve v ulicích Manhattanu. A stálo to za to." Dodal Krajčo, z jehož vzkazu doslova stříkaly emoce.

Krajčo má za sebou odchod od exmanželky Martiny Poulíčkové (36), který nebyl snadný, kvůli dvěma dětem spolu ale expartneři našli společnou cestu. „Dodržuju přesně dny, kdy spolu s dětmi máme být, a je to často. Naše domluva se ženou byla přátelská. Oba si uvědomujeme, že děti potřebují mámu i tátu,“ prozradil v jednom rozhovoru Krajčo.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy