Roztančený diskotékový projekt 2 Amigos byl někdejším působištěm frontmana skupiny Vanessa Bruna Ferrariho (vl. jménem Samir Hauser). V roce 1994 hoši natočili a vydali píseň jménem Nedívej se zpátky, která je o tom, že by člověk neměl ztrácet čas, a taky o tom, že by se neměl dívat zpátky. V klipu se objevují jak tatínkové s nahými baculatými dětičkami v náručí, tak muži v sado-maso trencličkách. A samozřejmě nechybí ani Samir, jenž na sebe loni v přímém přenosu Horečky páteční noci na ČT art po delší době opět výrazně upozornil.

„To šnupnutí lajny v televizi bylo jak zapískání na krysařovu píšťalu. Ozvaly se mi různý holky, co sem s nima chodil, nebo ‚kámoši‘, co sem dlouho neviděl, a chtěli půjčit prachy,“ vzpomíná teď Samir neboli Bruno na loňské televizní vystoupení, které kolem Vanessy zase rozčeřilo vody, ač hoši neudělali vlastně nic, co by pro ně bylo nějak zvlášť neobvyklé.

Poznali byste však ve vesele rozhoupaném klučíkovi s ofinkou z našeho dnešního videa proslaveného šňupaře, který exaltovaně ječel na moderátora, že je p*ča?