Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Řepka se zlobí na manželku v kauze „vloupání“ do chaty: Nejsem ubožák, co by kvůli ní hned volal sociálku! Co nám ještě řekl?

Řepka se zlobí na manželku a jejího právníka Miroslava Dudu.
Zdroj: profimedia.cz

Fotbalista Tomáš Řepka (39) stále nemůže vydýchat obvinění své exmanželky Renaty (39), která prý chystá právní úkony ve věci vniknutí do společné chalupy v Krásné na Frýdeckomístecku.

Ta byla pořízena v manželství, které stále ještě není úplně vypořádáno, a podle tvrzení Řepky mu manželka spolu s tchyní rok odmítaly od neudržovaného objektu půjčit klíče.

Řepka nakonec minulý víkend naposledy požádal manželku o klíče, a když je nedostal, vyřešil věc po svém. Do objektu se dostal po svém, provedl úpravy nezbytné k tomu, aby chata přes zimu nespadla, posekal zahradu a vyměnil zámky, o čemž prý manželku informoval.

„Chalupa a veškerý majetek je společný, tudíž můj a Renaty, takže nevidím důvod, proč bych si nemohl zajet na svou chatu,“ zlobil se včera Řepka, kterému se hodně nelíbilo, že ho okolo celé věci začali kontaktovat novináři. Snadno se totiž dovtípil, "odkud“ se o celé věci dozvěděli.

A jestli něco nemá Řepka rád, tak tyhle „úniky“ do médií, nota bene z vlastní rodiny, a proto si nebere servítky: „Úsměvné je, že paní Renata volá mně i mé ženě, jak média ubližují dětem, jak se malému Tommasovi smějí ve škole, a pak sama posílá do redakcí téma na článek,“ má fotbalista jasno v tom, odkud vítr přivál.

S bývalou ženou spoluvlastní kromě chalupy ještě byt v Praze.

Související články

Další články