Sociální sítě žijí včerejším rekordem národního kuchaře, kterému všichni závidí výdělek a vaří podle něj, ale tváří se, že mu nezávidí a vaří podle Pohlreicha.

Vody rozčeřila včerejší tisková zpráva Unie vydavatelů, podle které nadšenec z Novy (autor článku je rovněž z Novy a je děsně zaujatý, pozn. aut.) prodal už tři sta tisíc (!!!) výtisků své kuchařské prvotiny.

Horních deset tisíc se může vzteknout, protože jejich nejvyšší božstvo Zdeněk Pohlreich (57) označuje Hrušku za amatéra, a teď si představte, že k tomu všemu ještě hvězdička nováckého zpravodajství a gastronomie vydělala nesmysl a zdaleka nekončí. Do Vánoc tutově prodá Hruška ještě další desítky tisíc výtisků, tutově chystá slovenské vydání a další dva díly.

„Tak pane POLRAJCH a KDO JE TU VČIL DEBIL?“ napsal na svůj profil Ruda z Ostravy, který se Hrušky proti blbcům zastává dlouhodobě, stejně jako autor tohoto textu, který je také úspěšný a netalentovaní, líní a závistiví (98 procent národa) mu to závidí.

Svoje si ale řekli i mistrovi odpůrci a procházet profily zejména celebrit je pořádná zábava.

Buď jak buď, než napíšete pod článek něco ošklivého, uvědomte si, že i u vás pod stromečkem bude Hruška jednou až dvakrát.