Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Regina z VyVolených se znovu objevila! Nestydatá striptérka žije s dvěma psy!

Regina Holásková žije velmi skromně.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 19 fotografií
Reginu Holáskovou si určitě všichni pamatujeme z VyVolených. Striptérka ovládla vilu a byla jediná, kdo trochu šlapal Vladkovi Dobrovodskému na paty. Nyní je Regina zpět a přihlásila se do kulinářské show Prostřeno. Jak dnes tato divoženka žije?

Do vily" VyVolených":https://www.extra.cz/tema/vyvoleni vlétla jako velká voda a byla pořádně slyšet. Myslela si, že urve výhru. Nakonec se ale z celkového prvenství radoval Vladko Dobrovodský. A Regina bez slávy odjela do Brna, odkud pochází. Nyní je ale zpět. Do bizarní kulinářské show Prostřeno ji vytáhla televize Prima.

Regina si domů pozvala televizní štáb a ukázala, že žije velmi skromně. Její bydleníčko u Brněnské přehrady je tak minimalistické, že je až smutné. Regina dnes používá příjmení Agia a opovrhuje materiálním světem. Stala se z ní veganka a hraje si na éterickou bytost. O 50 tisíc za vítězství v Prostřenu ale bude bojovat na plné pecky, jak to umí.

Regina nyní žije s poníkem a dvěma psy v místě, kde nefunguje splachovací záchod. Tvrdí, že moderní civilizaci k životu nepotřebuje. Občas za ní přijede její dcera, o kterou se ale stará babička. Holásková sama výchovu nezvládala. Tak snad zvládne uvařit. Slibuje, že to bude hodně zdravé menu založené na bio masíčku.

Mohlo by vás zajímat

Další články