Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Regina z VyVolených míří do další show: Jak se život v chatce bez vody podepsal na její tváři?

Regina tehdy a dnes.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 12 fotografií
Regina byla bezesporu hvězdou první řady VyVolených, i když nakonec nevyhrála, diváci si ji pamatují dodnes. A to hlavně díky divokému striptýzu a konflikty s ostatními soutěžícími. Prostě rebelka, jak má být! Už příští týden se objeví na obrazovkách znovu.

Spolu s dalšími celebritkami se objeví ve speciálním dílu Prostřeno!, kde bude vařit. Hosty pozve do své chaty bez zavedené vody, takže ji musí stále nosit v barelech. V takových sparťanských podmínkách žije už několikátým rokem a kvůli špatně vybavenému bytu u sebe nemá svoji dcerou, která tráví většinu času u babičky.

Regina si dnes říká uměleckým jménem Regina Agia a věnuje se malířství, návrhářství, je topless tanečnicí a bojovnicí za práva zvířat.

V chatě sice nemá dcerku, ale společnost jí dělají 2 psi a jeden koník. Zahradu má Regina Agia ozdobenou svými výtvory. I když žije v poměrně nelehkých podmínkách, tak vypadá stále skvěle! Ve VyVolených se objevila v roce 2005 a i po jedenácti letech vypadá skoro stejně jako ta praštěná striptérka, co se svlékala u bazénu!

Společnost v tomhle bizarním Prostřenu, startujícím už příští týden, jí bude dělat ochránce žen Zdeněk Macura (42), manželé Krampolovi, herec Zdeněk Podhůrský a novinář Pavel Novotný.

Ano, celý týden se bude probírat i Iveta Bartošová (50). Bude se na co těšit.

Aktuální fotografie Reginy a jejího domu najdete v galerii!

Související články

Další články