Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rapperka Sharlota nafotila dechberoucí kalendář: Nahota je pro mě naprosto přirozená věc

Zdroj: Archiv
+ Dalších 16 fotografií
perníková princezna
Úspěšná rapperka a influencerka Sharlota (24) opět bere dech svou extravagancí a krásou. Nedávno nafotila pořádně žhavé snímky, kde jí tělo zahalují luxusní šperky a poprsí si zakryla pouze stříbrnými nálepky ve tvaru hvězdy. Žhavé fotografie vznikly kvůli jejímu připravovanému kalendáři pro rok 2021, který je už ke koupi. Pro eXtra.cz prozradila Sharlota více detailů z odvážného focení a došlo i na otázku, kde je její hranice focení nahoty.

Potetovaná královna Československého rapu Šarlota Frantinová, kterou zná většina lidí spíše pod její přezdívkou ""Sharlota":https://www.extra.cz/tema/sharlota" se na hudební scéně pohybuje již od roku 2012 a ve svém oboru je už zaběhnutou profesionálkou. Úspěšná hudebnice je také velmi populární influencerkou, na svém Instagramu má základnu neuvěřitelných tří set padesáti tisíc fanoušků a toto číslo s každým dnem roste.

Srdce fanoušků si získala nejen svým talentem a určitou extravagantností, ale také pokornou povahou a přirozenou inteligencí.

Překvapení

Půvabná Sharlota ví, jak své fanoušky potěšit. Pro rok 2021 nafotila dechberoucí kalendář a její obdivovatelé ji mohou mít každý den na očích po celý rok. Pro eXtra.cz Sharlota prozradila více detailů. „Jedná se o spontánní záležitost ve spolupráci s Carbickovacrowns, která je podle mě nejúspěšnější šperkařkou v Československu. Šperky si od ní objednala dokonce i americká hvězda Khloe Kardashian. Spolupracujeme spolu už spoustu let, dokonce na obálkách jednoho z mých alb. Chtěly jsme se nějak posunout a připadalo nám, že je hrozná škoda, nechat takový výtvor pouze k online vidění, a tak jsme vytvořily kalendář pro rok 2021,“ prozradila. Úchvatné snímky, které se krásně mění v barvě po sobě jdoucích ročních období, svou originalitou nemají v Česku ani na Slovensku obdoby.

Nahota pro Sharlotu není hranice

S odvážným kalendářem, ve kterém se Sharlota odhaluje v celé své kráse zahalená pouze luxusními šperky, přišla i otázka, kde má své hranice v odhalování se. „Postava a nahota je pro mě úplně přirozená věc. Svoje tělo mám ráda, k čemuž jsem byla vedená už od malička. Akty jsem už v minulosti nafotila a uveřejnila k rozhovoru. Takže pro mě je jediná hranice ten vkus. Jde opravdu hlavně o to, jak se ty fotky nafotí, s kým tu práci ten člověk dělá, a jak to pak na mě celkově působí. Nemám problém s nahotou, ale musí být něžná, vkusná a musí mít ten cit, zkrátka působit hezky,“ řekla pro eXtra.cz Sharlota.

Nekonečné spekulace

Jak je už u nejen českých krásek zvykem mít spoustu úprav, včetně prodloužených vlasů či vylepšeného poprsí, i Sharlotě chodí mnoho dotazů, zda nemá nějaký vylepšovák. Nejvíce nekončících spekulací vzniká zejména kolem jejího poprsí. Avšak zpěvačka tyhle spekulace už léta pořád dokola vyvrací a opakuje, že je její poprsí zcela přírodní a je na něj značně pyšná.

Podívejte se, jak to rapperce Sharlotě v kalendáři pro rok 2021 sluší.

Související články

Další články