Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rakovina jí před pěti lety zabila tátu: Teď jí od něj naposledy přišly květiny a DOJEMNÝ VZKAZ!

Rakovina jí před pěti lety zabila tátu: Teď jí od něj naposledy přišly květiny a DOJEMNÝ VZKAZ!
Zdroj: Twitter/ Bailey Sellers
V pouhých 16 letech Američance Bailey Sellersové (21) zabila rakovina tatínka. Otec, který svou dceru nadevše miloval, se však nehodlal smířit s tím, že tu už pro ni nebude. Proto jí předobjednal donášku květin na každé její narozeniny. Jenže Bailey teď oslavila jedenadvacetiny, což znamená ve Spojených státech dospělost, a tak jí přišel poslední pugét i s dojemným dopisem na rozloučenou.

"Tohle je můj poslední dopis s láskou, než se znovu setkáme," začínají dojemná slova, která Bailey dostala s nádhernou fialovo-bílou kyticí. Podobné dostávala po smrti táty každý rok, ale tahle byla poslední.

„Nechci, abys kvůli mně uronila další slzu, protože jsem na lepším místě. Jsi a vždy budeš ten nejdrahocennější šperk, který jsem kdy dostal,“ napsal otec dále ve vzkazu.

Jedenadvacáté narozeniny značí v Americe dospělost, a tak Bailey dostala narozeninovou kytku od zesnulého otce naposledy. „Chci, abys nikdy nepřestala respektovat svou mámu a byla k sobě upřímná. Buď šťastná a užívej si život naplno,“ stálo v dopise. Podle jeho slov tu se svou dcerou bude navždy, má se jen porozhlédnout kolem.

Dopis nedojal jen samotnou Bailey, ale i stovky uživatelů Twitteru. "Hrozně mi chybíš, tati. Rok co rok jsem se těšila na narozeniny, protože mi přišlo, jako bys tu byl se mnou. Ale tohle je poslední rok, co mi přišly. Láme mi to srdce," napsala dívka na sociální síť.

Související články

Další články