Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Rajda Faltýnová chodila v nákupním centru jen ve spodním prádle, koukaly jí bradavky a Mareš se culil jak školák

Rajda Faltýnová chodila v nákupním centru jen ve spodním prádle, koukaly jí bradavky a Mareš se culil jak školák
Zdroj: herminapress.cz
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie

Modelka Petra Faltýnová (36) zkrátka patří k Leoši Marešovi (38) jako Kleopatra k Caesarovi. Všichni, kdo si mysleli, že je mezi touto horkokrevnou dvojkou konec, sklapli, když se z eXtra.cz dozvěděli, že Petra je zkrátka osudovou ženou Leoše, ať se to někomu líbí, nebo ne. Navíc spolu byli v Dubaji, kde modelka od svého kluka dostala krásný smaragdový prsten

Mareš hned poté, co se milenci vrátili do Prahy, doprovodil Petru na módní přehlídku v nákupní pasáži, kde kráska předváděla spodní prádlo. Faltýnové vůbec nevadilo, že je prádlo průhledné a každý tak může vidět její bradavky. My naopak oceňujeme, že s tím Petra nemá problém, protože má luxusní tělo, neukazuje nic vulgárního, ženské bradavky jsou sexy, přesto jsou stále na rozdíl od těch ošklivých pánských neustále tabuizovány a brány jako něco neslušného.

Když se Petra procházela po mole, Leoš sedící v první řadě ze své holky nemohl spustit oči a je vidět, že si svou "auru života", jak ji nedávno na Instagramu nazval, opravdu užívá.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy