Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Radost a slzy dojetí! Lukáš Nečesaný podle soudu vraždit nechtěl! Kdo tedy chtěl kadeřnici usmrtit?

Lukáš Nečesaný je nevinný.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Soud rozhodl, že Lukáš Nečesaný se pokusu o vraždu nedopustil. Rodiče a nejbližší kamarádi Nečesaného propukli v soudní síni ve velký jásot.

Státní zástupkyně pro Nečesaného žádala 13 let vězení. Ale její přání vyslyšeno nebylo. Nový senát Krajského soudu v Hradci Králové zprostil Lukáše Nečesaného obžaloby z pokusu o vraždu kadeřnice v Hořicích na Jičínsku.

Podle soudu nemá Nečesaný s brutálním činem nic společného. „Nebylo prokázáno, že tento skutek způsobil obžalovaný. Důkazní břemeno nese stát, vina obviněnému musí být prokázána bez pochybnosti,“ cituje portál idnes.cz slova soudce Miroslava Mjartana.

Obžaloba se domnívala, že vraždit chtěl Nečesaný. Prý potřeboval peníze na drogy. „Obžalovaný byl odstěhován k prarodičům za braní drog. Rodiče mu dali sto korun na den, měl v té době dluhy, neměl schopnosti hospodařit a peníze potřeboval,“ uvedla v závěrečné řeči státní zástupkyně Lenka Faltusová.

Nečesaný ale tvrdil, že na kadeřnici neútočil. Soud mu dal za pravdu. Na pořad dne se tedy vrací základní otázka – kdo kadeřnici osudný den napadl a téměř usmrtil?

Související články

Další články