Zpěvačka Monika Bagárová patří mezi naše nejkrásnější zpěvačky. Přestože jí je pouhých osmnáct let, její půvab je tak velký, že by směle mohla zazářit vedle hollywoodských hvězd. S jednou z nich si je kráska dokonce velmi podobná!

Herečka Ashley Judd (45) by sice mohla být klidně maminkou Moniky, ale před mnoha lety byla jejich podoba veliká. Ashley si můžete pamatovat například z thrilleru Sběratel polibků s Morganem Freemanem (75).

Bagárová se vryla do paměti diváků svou jemnou tvářičkou, krásnými vlasy a příjemným chováním již ve svých patnácti letech, kdy účinkovala v první řadě společného projektu pěvecké reality show Česko Slovenská Superstar. Tehdy sice nevyhrála, zato jí účast v soutěži pomohla rozjet kariéru v zahraničí.

„Často pobývám v New Yorku nebo cestuji jinde po světě,“ prozradila Bagárová, která má v Praze pronajatý byt, přestože se v něm moc nezdržuje. Nedávno se ale v našem hlavním městě kráska objevila na jedné společenské akci, kde spolu s profesionálními modelkami dokonce předváděla. „Vím, že nemám jejich míry, ale problém vlézt na molo nemám,“ dodala Bagárová.