Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Půvabná golfistka se prala se smrtí jako lev: Rakovina ji nakonec SEŽRALA zaživa!

Zdroj: instagram.com
+ Další 4 fotografie
Někdy se prostě stává, že smrt bere na místech, kde by měla ještě nějaký ten čas počkat. Jeden takový smutný příběh se stal nadané francouzské golfistce Cassandře Kirkland. I přesto, že žila spořádaným životem, nekouřila a jedla zdravě, do cesty se jí připletla zákeřná rakovina plic, kterou nedokázala překonat.

Přesně před dvěma lety objevili lékaři v plicích krásné golfistky rakovinu. Ona však nezalezla pod peřinu a nezačala fňukat, jak by většina lidí předpokládala. Rozhodla se, že udělá všechno proto, aby nad zákeřnou nemocí vyhrála.

Dál hrála golfové turnaje, bolest neskrývala, ba naopak se snažila ostatním ukázat, že se v životě nic nemá vzdávat. "Chci být tím správným příkladem. Myslím si, že zkušenosti z mojí léčby mohou pomoci ostatním lidem s rakovinou. Třeba budou mít i díky mě štěstí a svoji těžkou bitvu vyhrají," tvrdila Cassandra.

I přes její neskutečné odhodlání se vyléčit se její zdravotní stav v posledních týdnech zhoršoval. Trpěla velkými bolestmi, dusila se a pomalu ztrácela sílu. Její prognóza nevypadala vůbec růžově. Nakonec svůj boj bohužel prohrála.

Související články

Další články